Kam o víkendu? Přiťuknout si mladým vínem

15. 11. 2018 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Třetí listopadový víkend bude v Hustopečích zasvěcený mladému vínu a křupavé husičce....

Oslava svatomartinských vín a husí
V sobotu 17. listopadu bude na Dukelském náměstí probíhat od 10 hodin ochutnávka mladých vín. Ve velkém stanu na náměstí se budou prodávat svatomartinská vína, můžete si zde či v některé z místních restaurací pochutnat na pečené huse a od 13.00 hodin si poslechnout cimbálovou muziku Gryf. V rámci dopoledního programu zazní v 11:11 hodin slavnostní fanfáry z oken radnice, které přivítají družinu sv. Martina na bílém koni. Projít si také můžete malý jarmark a v odpoledních hodinách navštívit otevřené sklepy místních vinařů. 
Koštovací sadu (sklenička, katalog a 10 poukázek na ochutnávku vína) lze zakoupit za 230 Kč, každý další vzorek můžete dokoupit za 20 Kč. Deset poukázek je také možno směnit za celou láhev Svatomartinského vína. Poukázky platí pouze v hlavním stanu na Dukelském náměstí.

35281

Výstava spolku Alfons v galerii
Přijměte pozvání na tradiční členskou výstavu spolku výtvarníků. Vystavují: Martina „Máta“ Klaková, Bohuslav Janovský, Pavel Klak, Michal Mikulič, Roman Müller, Robert Buček, Jarmila Milotová, Jiří Polešák, Marie Grůzová, Jana Rozková a Jiřina Kulíšková. Výstava potrvá do 25. listopadu. 

35282

Bruslení s Pavučinou
CVČ Pavučina pořádá v neděli 18. listopadu zájezd na zimní stadion Břeclav. Ledová plocha je k dispozici od 14.30 do 15.30 hodin. Odjezd bude v 13.45 hodin z autobusového nádraží. 

Benefiční koncert v kostele sv. Václava
V neděli 18. listopadu se bude konat v kostele sv Václava a sv. Anežky České koncert pěveckého sdružení Collegium Alouisi. Koncert začíná v 16.00 hodin a vstupné je dobrovolné. 

Stolní tenisté opanují sportovní halu
Velká cena města Hustopečí  ve stolním tenise bude konat 17. a 18. listopadu vždy od 9.00 hodin v Městské sportovní hale Hustopeče.

-mar-, -ves-

odebírejte přes RSS