Kam o víkendu? Rozloučit se s broučky nebo pouštět draky

8. 11. 2018 · 1 minuta čtení · 3 fotografie

Druhý listopadový víkend je nakloněný rodinné zábavě. V pátek můžete jít na lampiónový průvod a v neděli pouštět draka. 

Uspávání broučků
V pátek 9. listopadu přijďte v 16:30 i s lampiony na Dukelské náměstí. Doprovodíte broučky do hajan, aby se jim pěkně spalo během nastávající zimy. Poté Vás bude čekat společné opékání párků.

34930

Vernisáž v městském muzeu a galerii
Přijměte pozvání na tradiční členskou výstavu spolku výtvarníků.
Vystavovat budou: Martina „Máta“ Klaková, Bohuslav Janovský, Pavel Klak, Michal Mikulič, Roman Müller, Robert Buček, Jarmila Milotová, Jiří Polešák, Marie Grůzová, Jana Rozková a Jiřina Kulíšková. Slavnostní vernisáž proběhne v neděli 4. listopadu v 16.00 hodin a výstava potrvá do 25. listopadu.

34931

Farní drakiáda
V neděli 11. listopadu přijďte ve 14:30 ke kostelu sv. Václava. Společně s ostatními pak můžete zamířit do mandloňových sadů pouštět draky.

34932

Přijďte fandit hustopečským sportovcům
Stolní tenis
V sobotu 10. listopadu v 15 hodin můžete vidět utkání týmu Agrotec Hustopeče A proti Sokolu Hradec Králové. V neděli 11. listopadu v 10 hodin pak znovu Agrotec Hustopeče A proti ST Euromaster Kolín.
Házená
Neděle 11. listopadu bude po stolním tenisu patřit házené. V 11 hodin nastoupí Legata Hustopeče proti HBC Strakonice 1921 (muži). Ve 13 hodin bude následovat zápas starších žáku, Legata Hustopeče proti Sokolu Telnice. Nakonec ve 14:45 nastoupí mladší žáci Legata Hustopeče opět proti Sokolu Telnice.
Fotbal
V sobotu 10. listopadu proběhne v 9 hodin ve sportovní hale turnaj mladší přípravky. Ve 14 hodin pak proběhne zápas mezi FC Hustopeče a Podivínem (muži A).

-mar-

odebírejte přes RSS