Kam o víkendu? Slavit Den dětí na koupaliště!

31. 5. 2018 · 1 minuta čtení · 3 fotografie

První červnový víkend bude patřit dětem na koupališti, kde oslaví svůj den. Farnost si připravila pohodové odpoledne na farní zahradě a také bude zahájena nová výstava v městském muzeu a galerii.

Den dětí na koupališti
Přijďte oslavit Den dětí v sobotu od 15:00 hodin na koupaliště v Hustopečích. Připraven bude skákací hrad, malování na obličej, vystoupení studentské kapely, hry, soutěže a zmrzlina pro děti zdarma. Součástí akce bude přivítání účastníků 3. etapy mezinárodního projektu Na kole dětem, který podporuje onkologicky nemocné děti.

28693

Na kole dětem
Sportovní projekt na podporu onkologicky nemocných dětí zavítá v rámci své 4. etapy také do Hustopečí. V Hustopečích na městském koupališti je cíl této etapy, přibližný příjezd je očekáván cca v 16:00 hodin.

28694

Farní odpoledne
Farnost Hustopeče zve všechny farníky, farnice i farníčata na Farní odpoledne. Akce se koná v neděli 3. června od 15.00 hodin na farní zahradě. S sebou vezměte dobrou náladu a drobné občerstvení.

Nová výstava v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie zve na novou výstavu bronzových soch Pavla a Marie Hřebíčkových doplněnou básněmi. Výstavu slavnostně uvede Ing. Mgr. Ivo Binder v neděli 3. června v 16.00 hodin. Výstavu budete moci navštívit do 24. června 2018.

28695

Fotbal
Dojděte fandit hustopečským fotbalistům. V pátek 1. června nastoupí v 18.00 hodin proti FC Hustopeče fotbalisté z Křepic (mladší žáci B). V sobotu 2. června proběhnou dva zápasy, v 10.00 hodin Vel. Němčice/FC Hustopeče – Kuřim (starší dorost), 12.15 hodin Vel. Němčice/FC Hustopeče – Kuřim (mladší dorost). V neděli 3. června se utká FC Hustopeče s Mutěnicemi (9.00 hodin mladší žáci, 10.30 hodin starší žáci).

Krytý bazén a letní koupaliště
Letní koupaliště je neoficiálně otevřeno od pátku 1. června. Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v neděli od 14.00 do 19.00 hodin, aktuální informace na www.spozam.cz.

-jam-

 

odebírejte přes RSS