Kam o víkendu? Sledovat rally nebo na otevření koupaliště

14. 6. 2018 · 1 minuta čtení · 4 fotografie

Třetí červnový víkend ožijí Hustopeče a jejich okolí zvukem rychlých aut díky 14. ročníku Agrotec Petronas Really. A komu bude o víkendu teplo, tak může navštívit oficiální zahájení sezóny na letním koupališti.

Víkend patří Agrotec Petronas Rally
Hustopeče a okolí hostí 14. ročník Agrotec Petronas Rally. Start závodů je v pátek 15. června v 18:30 večer z Husovy ulice. Na stejném místě proběhne i vyhlašování vítězů v sobotu v 15:00 hodin. Všechny informace o startech jednotlivých závodů a uzavírkách pozemních komunikací najdete na stránkách www.agrotecrally.cz nebo v katalogu, který je k vyzvednutí v Turistickém informačním centru.

29407

Letní noc na myslivně
V sobotu 16. června se na myslivně koná Letní noc. Od 19:00 hodin zahrají k poslechu i tanci hustopečští Pool Litters a připraveno bude i občerstvení ze zvěřiny.

29406

Zahájení letní sezóny na koupališti
V neděli 17. června startuje letní sezony na místním koupališti. Těšit se můžete na tancování a soutěže, skákací atrakce, malování na obličej a postavičky z pohádky Madagaskar. Začátek akce je v 14:00 odpoledne a pro děti je vstup zdarma.

29405

Plastiky a poezie v galerii
Městské muzeum a galerie zve na novou výstavu bronzových soch Pavla a Marie Hřebíčkových doplněnou básněmi. Název výstavy zní: Sochy vás chtějí vidět a číst básně. Přijďte se přesvědčit, zda je to pravda. Navštivte městské muzeum a galerii v neděli od 14.00 do 17.00 hodin. Výstavu bude ke zhlédnutí do 24. června.

29409

Zájezd na Letní koncert populární a filmové hudby
Klub historie a vlastivědy Hustopečska pořádá v neděli 17. června výlet na Letní koncert populární a filmové hudby. Více informací naleznete na vývěskách klubu.

-ves-

odebírejte přes RSS