Kam o víkendu? Tančit na černobílý ples nebo na karneval Ledového království

16. 2. 2017 · 1 minuta čtení · 2 fotografie

Opět po týdnu přicházíme s kulturní nabídkou na nadcházející víkend. Zatančit si můžete na plese gymnázia, pro nejmenší je připraven maškarní karneval.

Ples Gymnázia T. G. Masaryka
V pátek 17. února jste všichni srdečně zváni na 53. reprezentační ples Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče. Letošní ples se ponese ve stylu Černobílý film. Začátek akce je ve 20.00 hodin ve Společenském domě v Hustopečích. K tanci a poslechu zahraje Junior Band. Vstupné na místě činí 200,- Kč.

13763

Farní dětský maškarní karneval
Pro děti je v neděli 19. února připraven maškarní karneval na téma Ledové království ve farním sále pod kostelem sv. Václava. Akce vypukne v 15.00 hodin, připravena bude hudba, tombola a občerstvení. Vstupné dobrovolné.

13764

Výstava maleb a plastik v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie Hustopeče vás srdečně zve na výstavu obrazů a keramiky Jiřího Havlíčka: Krajiny mého srdce. Výstava potrvá do 26. února. V neděli je otevřeno od 14.00 do 17.30 hodin.   

Zájezd do Divadla Boleradice
Svaz tělesně postižených pořádá v neděli 19. února zájezd do Divadla Boleradice na představení Kříž u potoka od DS bratří Mrštíků. Odjezd ve 14.00 hodin z autobusového nádraží.

Fandit fotbalistům
V sobotu 18. února probíhá Halový turnaj přípravek a žáků. Navštivte sportovní halu a přijďte dětem fandit.

Přijďte si zaplavat
Můžete navštívit krytý bazén a zaplavat si. Bazén je otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.  

-jam- -ves-  

odebírejte přes RSS