Kam o víkendu? Tancovat, bruslit nebo na koncert

7. 12. 2017 · 2 minuty čtení · 1 fotografie
Téma Kultura

Druhý prosincový víkend nabídne adventní koncert, bruslení či výstavu v městském muzeu a galerii.  
Taneční prodloužená

V pátek 8. prosince se v sále Společenského domu uskuteční taneční prodloužená pro účastníky tanečních kurzů i pro veřejnost. K tanci hraje Panorama band a zahájení je v 19.00 hodin.  
Tomáš Kočko & ORCHESTR
Tomáš Kočko s orchestrem se představí na druhém adventním koncertě. Kromě repertoáru z CD "Koleda" zahrají průřez tím nejlepším ze všech doposud vydaných alb skupiny, včetně ukázek z novinkového pohádkového alba pro děti. Skupina žánrově staví na moravské lidové hudbě, kterou svým jedinečným přístupem posunuje do neotřelých rovin. Koncert se koná v neděli 10. prosince v evangelickém kostele v Hustopečích (ul. Svatopluka Čecha) od 18.00 hodin. Vstupné 200,- Kč.
22632
Adventní koncerty v Hustopečích

Bruslení  
Bruslení s Pavučinou Centrum volného času každoročně pořádá zájezdy na zimní stadion do Břeclavi. Zabruslit si můžete s Pavučinou  v neděli 10. listopadu, odjezd z autobusového nádraží ve 13.45 hodin a ledová plocha je zamluvena vždy od 14.30 do 15.30 hodin. Poplatek za dopravu a využití ledu je 50 Kč za osobu (i v případě vlastní dopravy). 
Výstava členů Fotoklubu Hustopeče v městském muzeu a galerii  
Městské muzeum a galerie vás zve na výstavu fotografií členů Fotoklubu Hustopeče. Otevřeno bude v neděli od 14.30 do 17.30 hodin. Výstava potrvá do konce roku.  
Fotbalový halový turnaj
Členové FC Hustopeče vás zvou na halový fotbalový turnaj nejmenších fotbalistů kategorie U9 v rámci Hustopeče CUP 2017. Turnaj proběhne od 9.00 hodin v Městské sportovní hale v Hustopečích a představí se celkem sedm fotbalových týmů. Občerstvení bude zajištěno v bufetu.  
Stolní tenis
V sobotu 9. prosince se hustopečští stolní tenisté utkají s týmy Orel Silůvky (v 10.00 hodin) a SKST Hodonín (v 15.00 hodin) a v neděli budou čelit TJ Ostrava KST (v 17.00 hodin).  
Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 18.00 hodin. Aktuální informace na www.spozam.cz.
-jam-, -hrad-  

odebírejte přes RSS