Kam o víkendu? V pátek na táborák na Krajcáku a v neděli na slavnostní otevření koupaliště

28. 6. 2019 · 1 minuta čtení · 3 fotografie

 Táborák ke konci školního roku
Centrum volného času Pavučina zve na akci určenou pro rodiče s dětmi. Začátek letních prázdnin můžete s dětmi zahájit v pátek 28. června přespáním ve stanu na Krajcáku. Těšit se můžete na zálesácké disciplíny, stavění stanů, obhlídku přilehlého okolí. Na večeři si jako správní táborníci opečete špekáček na ohni a odvážlivce čeká večerní hra. Večer zakončí zpěv u táboráku a vyprávění historek. Zahájení je v 17.00 hodin.
42831
Slavnostní otevření koupaliště
Letní koupaliště zahájí letošní sezonu již tento víkend. V neděli 30. června bude pro děti připravena spousta zábavy. Akce začíná ve 13:00 a děti mají vstup zdarma. Jste srdečně zváni!

42830

Letní otevřené sklepy
Letní otevřené sklepy v Hustopečích jsou oblíbeným prázdninovým festivalem vyhledávaným milovníky vína. Do festivalu se každý den zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve v 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva. Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína!

Pátek 28. června
Vinařství Starý vrch /ulice Havlíčkova/
U Vrbů /ulice Herbenova/

Sobota 29. června
U Radů /ulice Na Hradbách/
Vinařství U Harmáčků /ulice Kpt. Jaroše/

Neděle 30. června
Vinařství Václav /ulice Na Hradbách/
U Otáhalů /ulice Vinařská/

Nová výstava v městském muzeu
Městské muzeum a galerie Hustopeče srdečně zve na výstavu ke 100. výročí založení gymnázia v Hustopečích, kterou pořádá spolu s Gymnáziem T. G. Masaryka v Hustopečích. Výstava potrvá do 1. září 2019. Otevřeno je v neděli od 14.00 do 17.00 hodin.

42826

-jau-

 

odebírejte přes RSS