Kam o víkendu? V sobotu k rybníku a v neděli na Májové notování

25. 5. 2017 · 2 minuty čtení · 4 fotografie
Poslední květnový víkend přináší mnoho sportovních a společenských událostí. Nechte se inspirovat nabízenými akcemi. 

Rybářské závody 
Místní organizace rybářského svazu pořádá v sobotu 27. května od 7.00 rybářské závody nejen pro děti. Zábava bude nachystaná pro soutěžící i pro diváky. Na oběd si můžete dát grilovanou rybu. 


Procházka s botanikem

U hustopečských rybníku bude v sobotu živo. Centrum volného času Pavučina pořádá vycházku s botanikem. Poznejte rostliny a stromy v okolí rybníků a Kamenného vrchu. Sraz v 9.30 hodin u ovčína pod mandloňovými sady. 

16744

Tenisový memoriál Ladislava Sadílka 
V sobotu 27. května se na tenisových kurtech bude konat již třetí ročník memoriálu Ladislava Sadílka. Můžete si přijít zahrát open turnaj čtyřher od 8.30 hodin. 

16745

Charitativní bazar kabelek
V sobotu 27. května od 13.00 hodin se bude konat charitativní bazar kabelek. Můžete dojít na dobré víno, pořídit si kabelku a pro děti bude připraveno malování na obličej. Veškerý výtěžek za prodej kabelek půjde na účet malého Samuelka Jakubíka z Hustopečí (zvláštní transparentní bankovní účet č.3886998319/0800, vedený u České spořitelny, a.s.)
Účel sbírky: Úhrada nákladů na rehabilitační pobyty, terapie a pořízení kompenzačních pomůcek pro dětského pacienta Samuela Jakubíka z Hustopečí trpícího kvadruparetickou dětskou mozkovou obrnou s přidruženou vrozenou vývojovou vadou mozku agenesí corpus callosum a atrofovanou bílou mozkovou hmotnou ve spánkových lalocích.

16747

Zájezd do Strážnice
Klub historie a vlastivědy Hustopečska pořádá v sobotu 27. května poznávací zájezd za historií a přírodou města Strážnice. Odjezd od 8.00 hodin od autobusového nádraží a nemocnice. 

Májové notování
Přijďte v neděli 28. května na Dukelské náměstí a užijte si folklórní odpoledne. Od 14.00 hodin na pódiu vystoupí dětské a mládežnické soubory z okolí. Vstupné je dobrovolné. Těšit se můžete na občerstvení, kolotoč či skákací hrad. 

16746

Den koní 
Centrum volného času Pavučina vás zve v neděli 28. května na společnou oslavu Dne koní. Začátek akce je v 15.00 na jízdárně Pavučiny. Přijďte povzbudit mladé jezdce. 

Navštivte krytý bazén          
Bazén je otevřen v neděli od 14.00 do 18.30 hodin. K dispozici je i malý bazén pro plavání s dětmi. Více informací na www.spozam.cz.

-ves-

 

 

odebírejte přes RSS