Kam o víkendu? Zatančit si na prvorepublikový bál nebo fandit malým plavcům

12. 1. 2017 · 1 minuta čtení

I tento víkend přicházíme s kulturní nabídkou. Můžete si zatančit na městském plese, navštívit výstavu nebo si zabruslit, inspirujte se!

II. městský bál
Plesová sezóna je v plném proudu a tuto sobotu 14. ledna se v Hustopečích koná v pořadí II. městský bál na téma: První republika. Ples hudebně doprovodí Melody Gentlemen. Těšit se můžete na módní přehlídku prvorepublikových šatů a spodního prádla a taneční vstupy Swingteamu Dubňany.  Zajištěn bude také bufet, bohatá tombola a svou účast můžete zvěčnit ve fotokoutku. Dobové oblečení je samozřejmě vítáno. Vstupenku s místenkou můžete zakoupit za 150,- Kč v TIC Hustopeče, k dostání budou také na místě.

Výstava v městském muzeu a galerii
V městském muzeu a galerii můžete navštívit výstavu akrylových a olejových obrazů Lenky Neuhauserová a Miroslava M. Mráze. Výstava potrvá do 29. ledna. Muzeum má otevřeno v neděli od 14.30-17.30 hodin.

Hustopečský džbánek
V sobotu 14. ledna se koná již 24. ročník plaveckých závodů Hustopečský džbánek. Začátek od 8.45 hodin, závodit budou děti od 6-15 let. Hostem bude úspěšný reprezentant Daniel Málek, který získal celkem 8 medailí z evropských šampionátů.

Bruslení s Pavučinou
Pavučina pořádá zájezdy na bruslení do Břeclavi i v roce 2017. Pojeďte v neděli 15. ledna zabruslit si. Odjezd je z autobusového nádraží v 12.45 hodin, ledová plocha je rezervována od 13.30-14.30 hodin. Příspěvek činí 50,- Kč.

-jam- 

odebírejte přes RSS