Karneval zavedl děti do doby ledové

26. 2. 2018 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Centrum volného času Pavučina pořádalo v neděli 25. února tradiční karneval. Tentokrát zavedl děti i rodiče do Doby ledové mezi neandrtálce a dinosaury. „Máme strašně rádi děti, hrajeme si s nimi a máme pro ně nachystaný program a spoustu dárků. Doba ledová je doba ledová,“ vysvětlil ředitel CVČ Pavučina Petr Fridrich, převlečený za pračlověka s kyjem. 


Společenským sálem proudila hudba, děti běhaly, tancovaly a zapojovaly se do různých soutěží. Přehlídka kostýmů nabízela nepřeberné množství pohádkových postav, zvířátek či robotů. „Tady je dětí, různých Harry Potterů, princezen… z toho se nejednomu neandrtálci zamotá hlava,“ pokračoval Fridrich.
Také proběhl pokus o vytvoření největší bubliny na světě a děti navštívil i nejobávanější dinosaurus Tyranosaurus rex. Karneval vyvrcholil tombolou a většina dětí neodešla s prázdnou. 

  -ves- 

CVČ Pavučina děkuje všem, kteří přispěli do tomboly na dětský karneval: Jiří Kunc, Racionální výživa, Zdeňka Kiliánová, Tomasport, Lékárna Hytych Hustopeče, Graweb, Knihovna Hustopeče.

odebírejte přes RSS