Kdy rozkvetou mandloně? Tipněte si a vyhrajte!

4. 3. 2019 · 1 minuta čtení
Téma Z města

Máte správný odhad? Potom si tipněte, kdy letos rozkvete mandloňový sad.  V případě, že bude právě Váš odhad nejpřesnější, máte šanci vyhrát mandlovici.  
Aktuální venkovní teplota napovídá, že  do růžovo bílé barvy se sady můžou zahalit co nevidět. Právě květy hustopečských mandloní patří totiž každoročně mezi první posly jara. 
Posílejte své tipy na tic@hustopece.cz , uzávěrka je již 13. března 2019. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na Slavnostech mandloní a vína, které se konají v sobotu 23. března 2019. V případě, že mandloně nevykvetou do dne Slavností mandloní a vína, bude cena vítězi předána dle domluvy.   Pravidla soutěže:

  • Oceněn bude výherce, který odhadne nejpřesnější datum kvetení
  • V případě více shodných tipů se bude losovat
  • Uzávěrka tipování je 13. března 2019
  • Adresa pro zasílání tipů je: tic@hustopece.cz
  • Do předmětu zprávy uveďte tip-mandloně
  • V potaz bude brán termín kvetení v rozsahu alespoň 1/2 rozkvetlého sadu, nikoliv jeden ojedinělý květ
  • Výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách Slavností a na FB profilu města

Chcete nápovědu? S tou to není jednoduché, protože mandloně reagují na rozmary počasí. Například loni vykvetly díky tuhé zimě až 4. dubna, o rok dříve 30. března a v roce 2016 si dokonce pospíšily ještě o celých čtrnáct dnů. Jak to bude letos? Neváhejte a tipujte! 
-hrad- 

Pořadatelem soutěže je město Hustopeče prostřednictvím marketingu a kultury. Organizátor (MaK) si vyhrazuje právo na změnu termínu vyhlášení vítězů a předání cen v návaznosti na skutečný termín rozkvětu mandloní. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na vymáhání ceny.

odebírejte přes RSS