Kino má po kolaudaci, první návštěvníky přivítá již o tomto víkendu. Ve zkušebním provozu

14. 3. 2019 · 1 minuta čtení · 1 video
Téma Z města

Bývalá budova kina se proměnila ve víceúčelové kulturní centrum. Po témě rok a půl trvající rekonstrukci se již o víkendu 16. a 17. března otevře veřejnosti s filmem Co jsme komu zase udělali a pohádkou pro děti Jak vycvičit draka 3.
 
„Jedná se o zkušební provoz, kdy postupně ještě budeme vychytávat a odstraňovat drobné nedostatky. Slavnostní otevření plánujeme na poslední březnový víkend,“ uvedl místostarosta Bořivoj Švásta.
A na co láká oficiální zahájení v sobotu 30. a v neděli 31. března? „Místní ochotníci speciálně pro tuto příležitost nacvičili divadelní hru Ukradené demižóny a představí ji v neděli. Sobotní program ovládne film Ženy v běhu, zahraje také cimbálová muzika a k dispozici bude prohlídka celé budovy,“ doplnila starostka Hana Potměšilová.
Od 13. března fungují také nové webové stránky www.kinohustopece.cz. Ty informují o nabízeném programu a současně umožňují nákup vstupenek z pohodlí domova. Další variantou je pořízení lístků za hotové v turistickém informačním centru nebo přímo na místě hodinu před začátkem představení.
-hrad-

odebírejte přes RSS