Koncert rodin? Malá akce s velkým poselstvím!

18. 3. 2024 · 1 minuta čtení · 9 fotografí · 1 video
Téma Kultura
Hustopečská Základní umělecká škola připravila nezvyklý koncert, kterým dokázala, že i zdánlivě prosté věci mohou vyjadřovat velké poselství. Během Koncertu rodin se představili žáci hudebních oborů se svými rodiči a sourozenci a pohled na ně byl balzámem pro duši stejně jako poslech toho, co si společnými silami ve svém volném čase nacvičili.         


„Tento koncert je pro mě vždycky velkou neznámou, protože je plně závislý na tom, kdo se mi ozve na email s tím, že by vystoupil. A už třetím rokem se vždycky najde dostatek rodin, které jsou ochotné si připravit jednu nebo dokonce více písniček. Hraje se na všechno, co kdo umí a pokaždé jsem překvapený z toho, jak je to krásné,“ neskrýval dojetí ředitel školy Miroslav Brúček, který také zazpíval se svou početnou rodinou.  

Krásný byl i překvapivý závěr koncertu, kdy si ředitel školy pozval dopředu dva tatínky, kteří se živí jako profesionální muzikanti a bez předchozí domluvy je požádal, aby si s ním zahráli a zazpívali závěrečnou píseň. Jakou? Poslechněte si v naší reportáži. -nov-

odebírejte přes RSS