Krajem André láká na krajové speciality, proměnlivý terén a hodnotné ceny

25. 5. 2017 · 1 minuta čtení · 4 fotografie
Téma VínoSport

Tradičně poslední sobotu před začátkem letních prázdnin proběhne již 12. ročník cyklistického putování Krajem André. Na účastníky expedice čeká osvědčený program i trasa. Devítka obcí Mikroregionu Hustopečsko je připravena nabídnout to nejlepší z atributů jižní Moravy. Především pohostinnost, přátelskost a originalitu, ale i historii a tradice.
Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Vrbice, Kobylí, Bořetice, Němčičky, Horní Bojanovice a Kurdějov jsou zastávky na trase, která má v celé délce celkem 40 kilometrů. Cestou nabízí pohodlné rovinky okolo vinohradů, ale i kopcovité terény s výhledy do okolí. Účastníci, kteří se na začátku zaregistrují, se mohou zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Každý takový účastník obdrží na startu razítkovací průkaz s mapou. Pro zařazení do slosování je nutné získat alespoň 7 razítek z 9. Takto vyplněný průkaz s e-mailovým kontaktem stačí odevzdat do 18:00 na Turistickém informačním centru v Hustopečích.
Expedice Krajem André startuje 24. 6. od 9:00 do 12:00 v areálu autokempu Formanka v Hustopečích. Pro zařazení do soutěže je třeba odevzdat razítkovací průkaz s minimálně 7 razítky nejpozději do 18:00 na TIC v Hustopečích. Informace a aktuality hledejte na facebooku Mikroregionu Hustopečsko.
Hustopečští vinaři nabídnou vína i o den dřív – v pátek 23.června. Své sklepy otevřou v 17.00 hodin v ulicích Vinařská a Na Hradbách. Návštěvníky pohostí až do nočních hodin.
Radka Raflová, tajemnice DSO
-hrad-

16761

16764

16765

 

16762

 

odebírejte přes RSS