Letňák letos hned ve dvou blocích

28. 7. 2020 · 1 minuta čtení · 9 fotografí · 1 video

Pod ořechem na zahradě M-klubu probíhá v létě kromě divadelních představení také především promítání filmů, které umožňuje divákům obohatit se o kulturní zážitek přímo pod letní hvězdnou oblohou a konzumovat při sledování pití a pochutiny, jež si přinesou nebo zakoupí přímo na místě. Letos se letní promítání konají ve dvou blocích. První proběhl minulý týden od úterý do soboty.

„Nabízíme filmy, které běžely v kinech někdy v lednu, únoru, jsou to filmy novější, ale zkusili jsme zařadit i retro film Postřižiny, je to hit českého filmu, tak doufáme, že se přijdou podívat i ti, co ho dobře znají,“ říká produkční Jana Tupá.

Kromě všem dobře známých Postřižin mohli diváci zhlédnout také české filmy Přes prsty, Příliš osobní známost, Šťastný nový rok nebo novodobého doktora Dolittla s Robertem Downey Jr. v hlavní roli. „Zařadili jsme i filmy pro trošku větší děti, v prvním týdnu hrajeme film Dolittle a v druhém Hodinářového učně,“ dodává produkční.

Kromě toho se mohou filmoví nadšenci v prvním srpnovém týdnu těšit také na Poslední aristokratku, francouzské komediální drama Výjimeční nebo dlouho očekávaný třetí díl Bobulí, který se bude vysílat hned dvakrát. Pokud jsme vás na některý z dalších filmů nalákali, nezapomeňte, že lístky přes internet nekoupíte! Program letního kina je dostupný na http://www.kinohustopece.cz/, ale vstupenky jsou k prodeji pouze na místě a v hotovosti.

-slam-

odebírejte přes RSS