Letní koupaliště slavnostně zahájí další sezónu

23. 5. 2017 · 1 minuta čtení · 1 video
Letní koupaliště musí každý rok před sezónou projít řadou úprav. Odstraňují se polystyreny, vypouští se stará voda, čistí se bazény a provádějí se nejnutnější opravy. Letošní silná zima a převládající chladné počasí brzdí opravné práce, ale do zahájení bude vše nachystáno. „Tento rok opravujeme odtokové žlaby a přelivové hrany a konstrukce skluzavky se dočkala nového nátěru od žáků místního učiliště,“ upřesnil vedoucí SPOZAM Aleš Proschek. 

Oficiální zahájení sezóny roku 2017 se bude konat v neděli 11. června od 14.00 hodin. Děti se mohou těšit na bohatý program, bude na ně čekat skákací hrad, jízda na koních. 


Na koupaliště se přijde podívat Mimoňka, Sponge Bob či Minnie a za příznivého počasí vystoupí i Akvabely z Tesly Brno.
Během léta bude v případě potřeby otevřen i krytý bazén. Jeho otevírací doba bude přizpůsobena rozmarům počasí a bude sloužit jako alternativa místo letního koupání. „V minulém roce se nám to velmi osvědčilo,“ dodal Proschek. Webové stránky www.spozam.cz nabízí návštěvníkům možnost sledovat aktuální obsazenost letního areálu a počasí online.
Cena vstupného na letní koupaliště zůstane stejná jako vloni. V hlavní sezóně bude stát celodenní vstup pro dospělé 70 Kč, pro děti do 15 let a seniory 50 Kč, pro děti do 6 let pak desetikorunu. Možné je zakoupit i permanentku na 10 vstupů. „Teď už se jenom těšíme na slunečné a teplé počasí,“ uzavřel Proschek. -ves-

 

 

 

 

odebírejte přes RSS