Letní koupaliště zahájilo sezónu zábavou pro děti

19. 6. 2018 · 1 minuta čtení · 8 fotografí · 1 video

V neděli 17. června se konalo oficiální zahájení provozu letního koupaliště. Počasí bohužel nepřálo, přesto si zábavné odpoledne s postavičkami z filmu Madagaskar nenechala ujít řada dětí. „Máme tu i malování na obličej, skákací hrad, historický kolotoč nebo lukostřelbu,“ doplnil ředitel koupaliště Aleš Proschek.


Letní koupaliště prošlo před zahájením řadou převážně kosmetických úprav. Opět byly opraveny přelivové hrany a odtokové žlaby, přestože letos nebylo kvůli krásnému počasí na práci tolik času. „Myslím si, že jako první koupaliště široko daleko jsme otevřeli už 31. května,“ poznamenal Proschek.
Otevírací doba letního koupaliště bude do začátku prázdnin záviset na počasí. V červenci a srpnu bude otevřeno od 9.00 – 20.00 hodin. Aktuální informace jsou vždy uvedeny na webu www.spozam.cz. Na stránkách je také umístěna web kamera, která nabízí přímý pohled na celý prostor letního koupaliště. „Je tam i teplotní graf, který ukazuje dosažené teploty v průběhu dne,“ dodal Proschek.
Zahajovací party nebyla poslední zábavou na letním koupališti. Ve středu 25. července bude další dětské odpoledne a v neděli 26. srpna bude slavnostní ukončení sezóny. „Jako novinku bychom letos chtěli mít každý víkend nějakou atrakci, například bungee trampolínu nebo skákací hrad,“ řekl Proschek.
Letní koupaliště nyní začíná svou dvaadvacátou sezónu, proto se pracuje na projektu jeho rekonstrukce a modernizace. „Díváme se směle do budoucnosti a budeme hledat finanční prostředky na to, abychom koupaliště opravili úplně celé,“ uzavřel Proschek.

-ves

odebírejte přes RSS