Létu na Pavučině vévodily tábory. Bylo jich sedmnáct

28. 8. 2018 · 1 minuta čtení
Nesedět doma, ale naopak užít si léto, poznat nové kamarády nebo se něco dalšího naučit. To jsou hlavní cíle letních táborů. Centrum volného času Pavučina jich letos pořádalo sedmnáct a ranní budíčky, rozcvičky, výlety po památkách i do přírody, tanec, malování nebo například spaní pod širákem či ve stanu si užila téměř pětistovka účastníků.
„Měli jsme 6 pobytových táborů a 11 příměstských. Chci poděkovat vedoucím, instruktorům, zásobovačům, kuchařům, zdravotníkům a vůbec všem, kteří přiložili ruce k dílu, jakkoliv s organizací pomohli a snažili se o to, aby děti byly spokojené.  Že to tak skutečně bylo, dokládá celá řada pozitivních vzkazů od rodičů, které nám dorazily,“ shrnul ředitel Centra volného času Pavučina Petr Fridrich. Spokojenost táborníků je patrná také z bohaté fotogalerie
Čas bezstarostných her se pomalu chýlí ke konci a naopak kvapem se blíží nový školní rok. A na ten se zaměstnanci Pavučiny již připravují. „Naše webové stránky se začínají plnit nabídkou zájmových kroužků. Přihlašování spustíme v pondělí 3. září,“ láká na volnočasové aktivity Fridrich.
-hrad-

 

odebírejte přes RSS