Losos v kaluži nadchl ženské publikum

27. 11. 2023 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Energický úvod si připravily skvělé herečky Pavla Dostálová a Věra Hollá, které do hustopečské kinokavárny přivezly scénické čtení knihy Losos v kaluži z cyklu pořadů Listování Lukáše Hejlíka. 


„Losos v kaluži je kniha Markéty Lukáškové, kterou já osobně mám strašně ráda, proto jsem byla nadšená, když ji Lukáš zařadil do Listování. Je to příběh hodně dojímavý, ale zároveň vtipný. Je to v podstatě rozhovor dvou žen, vnučky a zemřelé babičky, která nad vnučkou stále bdí. Je to takové odlehčené, a zároveň, protože s námi jezdí i sama autorka, což nebývá běžné, tak si diváci mohou knihu i zakoupit a nechat si ji podepsat, a začíst se do ní i doma,“ představila pořad herečka Pavla Dostálová.

Kinokavárnu do posledního místa zaplnilo ryze ženské publikum, které knihy Markéty Lukáškové dobře zná a nenechalo si ujít příležitost potkat se s ní osobně. 

Poutavé vyprávění silného příběhu si návštěvníci pochvalovali, stejně jako další pořady, které v rámci Listování byly v kinokavárně uvedené. A v předprodeji se již prodávají lístky na další pořad – ve středu 20. prosince přijede osobně Lukáš Hejlík s knihou Fredricka Backmana Co by můj syn měl vědět o světě. -nov-

odebírejte přes RSS