M-klub poskytl zázemí Veselému bazárku

14. 2. 2023 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Zatímco v okolních obcích je běžné pořádání jarních a zimních bazárků, Hustopeče se v tomto směru teprve rozjíždí. Inspirována městským sousedským blešákem na náměstí, který se koná vždy v září na náměstí, uspořádala si skupinka maminek veselý bazárek v prostorách M-klubu.


Na pořádání se domluvily maminky, kterým již odrostly děti a chtěly nabídnout věci a hračky ostatním. Prostory M-klubu na Herbenově ulici si maminky nevybraly náhodou. „Je to místo, které dobře známe nejen my, ale třeba i maminky z okolí. Máme tu výborné zázemí, stoly, kuchyňku, toalety, takže velký komfort a dostatek prostoru,“ pochvalovala si jedna z organizátorek Monika Vrbová.

Během celého dne se v M-klubu dveře netrhly a zákazníci si rozebrali takřka vše, co maminky nabízely. „Máme tu tedy hlavně oblečení pro děti i dospělé, ale i knihy, hračky, kočárky, autosedačky, kola. A samozřejmě nějaké drobné občerstvení, aby nám tu bylo hezky,“ usmívala se Vrbová. 

Maminky mají v plánu akci pravidelně opakovat vždy na jaře a na podzim. V mezičase se ,můžete zapojit i do Sousedského blešáku na náměstí, který letos vypukne 9. září odpoledne. -nov-

odebírejte přes RSS