Mandlové dezerty přihlašujte už jen do neděle

15. 3. 2019 · 1 minuta čtení

Tipovací soutěž o to, kdy letos vykvetou naše mandloně je již uzavřena, ale ještě do neděle 17. března se můžete na webu www.slavnosti-mandloni.cz hlásit do soutěže o Nejlepší mandlový dezert, jehož vyhlašování bude součástí programu Slavností mandloní a vína. 

Bereme dorty, koláče, zákusky, buchty, trubičky, věnečky, dortíky - prostě cokoliv sladkého s jedinou podmínkou, že dezert musí obsahovat madle v jakékoliv podobě a musíte nám zaslat i podrobný recept. Hotový výrobek pak přinést v den slavností do zasedací místnosti radnice. Kromě hodnotných cen se všichni přihlášení mohou těšit na novou roli porotců - vzájemně si totiž budou hodnotit své výtvory. Ve společnosti profesionálních kuchařů a zvláštních hostů, kteří budou tvořit odbornou část poroty, se tak můžete o svých receptech vzájemně pobavit a nad šálkem kávy vyměňovat názory. 

Do soutěže jedlíků či do kurzu vaření pro děti s Petrem Erinem Kováčem se budete moci přihlásit v den slavností přímo u moderátora. Za týden startujeme - těšíte se? -nov-

odebírejte přes RSS