Na duelu vín ochutnáte světové rarity

1. 11. 2018 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Víno

V sobotu 24. listopadu mají všichni milovníci a objevitelé vína velký svátek. Hustopeče hostí už devátý ročník Světového duelu vín. Ten se během let vyprofiloval na nejprestižnější přehlídku vín z různých zemí v České republice, navíc přináší možnost srovnání domácí a mezinárodní produkce.
Letos na vás opět čekají rarity. Můžete se těšit na suché bílé víno Aga White z indonéského ostrova Bali, jehož fermentace se provádí při nízkých teplotách kvůli zachování ovocitosti. Ochutnáte také víno Canaiolo Nero z rodiště slavného malíře Leonarda da Vinciho, které zrálo v toskánské vesnici. Až z Azerbájdžánu přijelo víno z vinařství Aspi Agro, jehož vinice jsou v nadmořské výšce 400 metrů.
Celá řada vinařství bude zastoupena letos vůbec poprvé, ale nebudou chybět ani oblíbená vína ze všech tradičních vinařských velmocí. Jenom z Francie se bude jednat o 83 vzorků. Nenechejte si ujít příležitost ochutnat vína z celého světa!

Vstupenky v předprodeji koupíte v Turistickém informačním centru a přes portály Ticketsream a SMSticket. Vzhledem ke kapacitě Amande Hotelu, budou vstupenky na místě k dostání v omezeném množství.

-ves-

34699

odebírejte přes RSS