Přijďte se dívat na filmy pod ořech

30. 7. 2018 · 1 minuta čtení · 1 video

Zítra, v úterý 31. července, se zahrada M-klubu na Herbenově ulici opět otevře milovníkům filmů. Přijměte i vy pozvání na jednu z nejoblíbenějších akcí v Hustopečích a zpestřete si letní večery!


Letošní program je zaměřen na české filmy a zahájí ho komedie Hmyz režiséra Jana Švankmajera. Děj se odehrává v hospodě v malém městě, kde ochotníci zkoušejí hru Ze života hmyzu od Čapků, přičemž osudy jednotlivých postav filmu se protnou s osudy postav hry. 

Středeční večer se můžete těšit na oblíbený letňák naslepo - neprozradíme, co promítáme a vy po skončení filmu sami zvážíte, jestli a na kolik naše překvapení oceníte. Vstupné se tedy platí až po skončení filmu. 

Věčně tvá nevěrná pobaví diváky naordinovanou nevěrou ve čtvrtek 2. srpna a v pátek se vydáme po stopách utajovaných milenek v komedii Tátova volha. 

V sobotu se na dvousetkilometrový výlet reálným světem vydají Bajkeři režiséra Martina Kopy a filmový maraton pod ořechem uzavře v neděli 5. srpna celovečerní debut režiséra Ondřeje Havelky na adaptaci románu Miloše Urbana Hastrman.

Promítá se vždy po setmění (cca v 21:00) a za každého počasí. Občerstvení zajištěno, vstupné je 80 Kč.
Vypněte doma televize a přijďte se koukat pod ořech! 

-nov-

odebírejte přes RSS