Na Novoroční turnaj ve futsalu přijelo 22 týmů

18. 1. 2018 · 1 minuta čtení · 1 video
Téma Sport

Druhý lednový víkend hostila Městská sportovní hala Hustopeče Novoroční turnaj ve futsalu, který se konal už poosmnácté. Turnaj byl vypsán pro 24 týmů, do Hustopečí si nakonec přijelo zahrát 22 týmů.
Dvoudenní turnaj je tradičně koncipován jako přátelské setkání příznivců futsalu, tedy halové obdoby fotbalu. „Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři. Pravidelně se tady setkávají fotbalisté a futsalisté z celé jižní Moravy,“ doplnil pořadatel Michal Stehlík. Podobné turnaje se po celé republice těší velké oblibě, mnoho z nich vzniklo v posledních letech, proto se účast týmů vymezila spíše na okolí.


Hustopeče reprezentovaly místní futsalové týmy. A tým je ve skvělé formě a hraje v krajské soutěži. „Nyní jsme zhruba v polovině a jsme na druhém místě. Letos bychom chtěli postoupit do divize,“ uvedl Stehlík. B tým je složený převážně z hráčů starší kategorie a hraje okresní brněnskou soutěž. „Jde nám o to, abychom nezakrněli a zakopali si,“ dodal. Dětské týmy jsou v Hustopečích dva – žáci a přípravka. Zúčastňují se halové soutěže dětské ligy v Brně.
Ve finále Novoročního turnaje ve futsalu se potkaly týmy JÁ NEVÍM a Royal Gigolos. Se skóre 3:1 vyhrál výběr mladých fotbalistů okresu Břeclav JÁ NEVÍM. Hustopečský A tým se umístil na třetím místě.

-ves-

 

odebírejte přes RSS