Na Pastelce už začaly Vánoce

15. 12. 2023 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video

 I tento rok šly slyšet ze dvora Pastelek Vánoční koledy zpívané dětmi. Včetně zpěvu tu bylo také cukroví, punč a dokonce i za malý příspěvek párek v rohlíku.


„Máme letos už druhý ročník tohoto zpívání. Loni se to rodičům líbilo a je to pro nás lepší než besídky ve třídách, kdy vlastně při velkém počtu dětí tam bylo až nedýchatelno a bylo to takové hodně stresové i pro rodiče i pro děti,“ představila akci ředitelka školky Blanka Nešporová.

Než se však začalo zpívat, tak děti museli uvařit Vánoce, do hrnce házeli různá přání a jeden za druhým míchaly. A po úspěšném vaření se přešlo na koledy, do kterých se mohli zapojit i rodiče   Uvnitř školky byl dokonce postaven fotokoutek a také vánoční jarmark, plný všelijakých výrobků od krásných ozdobiček až po nějaké ty dobroty. 

„Já bych chtěla rodičům poděkovat za vstřícnost a za to, že se takhle s námi schází, že jsme jedna velká komunita. Myslím si, že tady máme takovou pěknou rodinnou atmosféru a užíváme si to. A chtěla bych jim říct, že jsem velice ráda, že nás vždycky navštíví a jejich díky je pro nás další motivací do další práce,“ poděkovala ředitelka. -šper-

odebírejte přes RSS