Na znovuotevřeném TIC vám pomohou s vánočními dárky

1. 12. 2020 · 2 minuty čtení · 17 fotografí · 1 video

Šest týdnů jste mohli kolem místního TIC pouze procházet. Ve čtvrtek 3. prosince však povolí vládní opatření na bod 3 a my tak můžeme pomalu vstoupit do normálního života a na TIC vás znovu přivítat.


Po více jak měsíci a půl jsme se dočkali. Můžeme pro vás znovu otevřít TIC a nabídnout vám tak inspiraci na výlety po okolí, ale také tipy na blížící se svátky. „Budeme tady v klasickém čase, každý všední den od 8.00 do 17.00 hodin,“ těší se propagační referentka Klára Knápková. V tomto čase se mohou návštěvníci zastavit nejen pro radu a turistické propagační materiály, ale mohou zde vyřešit také tradiční problémy, čím obdarovat své blízké na svátky vánoční. „I my jsme se připravili a kdo by ještě neměl tip na vánoční dárek, může k nám zavítat. Připravili jsme si například dárkové balení městského vína za zvýhodněnou cenu, pak klasické předměty, které jsou u nás stále – jako je knížka o Hustopečích nebo letecké pohledy, což jsou fotky z místního okolí, ale také dárkové karty, které můžete nabít na částky, které se různí od 150 po 1 000 korun,“ láká návštěvníky Klárka. Kromě dárkového balení vína máme pro vás připraveny i dva malované skvosty. „Stejně jako loni u nás zakoupíte také krásný, malovaný kalendář od Elišky Grabiášové, pak také naše trička, která navrhovala také Eliška, máme je ve variantě dámské a dětské,“ radí Knápková.

Na TIC jste srdečně vítání, ale i tak vás poprosíme o laskavost. „I když budeme mít od čtvrtka otevřeno, prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali i nadále bezpečností opatření, tzn. aby lidé chodili v rouškách a maximálně ve dvou,“ apeluje Klárka.

Již dříve zmíněné dárkové karty jsou ideální volbou nejen pro milovníky kina, v prosinci vám k nim přidáme i jednu tekutou pozornost! „Všichni, kdo budou chtít potěšit své blízké a nakoupí dárkovou kartu za hodnotu vyšší jak 500, dostanou lahev vína zdarma,“ říká Martina Ondrová z Marketingu a kultury města Hustopeče. Dárkové karty můžete zakoupit až do 23. prosince na TICku.

Koupili jsme kartu k loňským Vánocům a nestačili ji vyčerpat? „V souvislosti s koronavirovou situací jsme udělali to, že jsme dárkové karty, které si lidé zakoupili do konce roku 2019, prodloužili až do konce března 2021, takže budou moci na ně nakupovat,“ dodává Martina.

Zároveň upozorňujeme na nové termíny přesunutých představení. Zdeněk Izer 14. března, Třetí prst na levé ruce 12. dubna a Laskonky 27. dubna. Původní vstupenky zůstávají v platnosti, nevyhovuje vám nový termín? Můžete je do 1 měsíce před konáním akce vrátit.

-vyh-

odebírejte přes RSS