Nechte se adventními koncerty naladit na Vánoce

13. 11. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Kultura

Advent už pomalu klepe na dveře. Pro mnoho lidí je toto období v roce nejkrásnější. Zdobí se domovy, vaří se hutná jídla, zima a brzká tma pomáhají společnému trávení času, ale hlavně je to doba očekávání. Všichni, i ti nejmenší, už víme, na co se po čtyřech adventních nedělích můžeme těšit. Nabízíme vám možnost naladit se na vánoční atmosféru na třech adventních koncertech.
První adventní koncert se bude konat v neděli 3. prosince v kostele sv. Václava a sv. Anežky České. Prostory rozezní komorní soubor Musica Animae, jehož název se dá volně přeložit jako hudba z duše. Muzikanti společně hrají již sedmnáctou sezónu a v repertoáru mají řadu českých i zahraničních skladatelů světových i méně známých jmen.
Další adventní koncert připadá na neděli 10. prosince. Tentokrát bude hudba znít z Evangelického kostela, kde zahrají dvojnásobní držitelé ceny Anděl za album roku Tomáš Kočko a ORCHESTR. Těšit se můžete na originální muziku inspirovanou tradiční moravskou hudbou.
Sérii adventních koncertů uzavře v neděli 17. prosince ve Společenském domě Hustopeče originální moravská dechová kapela Moravanka. Představí se s písněmi vycházejícími z moravského folklóru, který je velmi osobitý a temperamentní.

Všechny adventní koncerty začínají 18.00 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru v Domě U Synků.

Užijte si advent v Hustopečích!

-ves-

21829

 

odebírejte přes RSS