Nejlepší mázhaus Burčákových slavností 2021? Známe výsledky hlasování

5. 10. 2021 · 1 minuta čtení · 4 fotografie
Téma Kultura

Burčákové slavnosti 2021 jsou sice již minulostí, ale zbývá dořešit jednu zásadní záležitost - který z 15 letošních mázhausů si získal největší sympatie návštěvníků a rozléval nejlepší burčák?

Pro nejlepší mázhaus letošních Burčákových slavností hlasovalo 271 návštěvníků, což je o dost méně, než jsme bývali zvyklí v uplynulých ročnících. I tak se ale boj o první místo strhl mezi dvěma každoročními favority - Miroslavem Trčkou (mázhaus č. 7) a Stanislavem Fialou (mázhaus č. 15).


Rozdílem jednoho jediného hlasu si však první místo pro rok 2021 odnáší díky 48 hlasujícím Miroslav Trčka, neporažený šampion posledních několika let, který si z rukou Horenské rady převzal i ocenění za nejlepší mázhaus roku 2019.

 

75697

Na druhém místě se umístil odvěký rival Stanislav Fiala, a s odstupem třinácti hlasů obsadil bronzovou pozici Mázhaus č. 8 - Vinařství Tomčala z Kobylí.

Výherci z hlasování o nejlepší mázhaus

Všechny hlasovací lístky návštěvníků Burčákových slavností, kteří se účastnili hlasování o nejlepší mázhaus, byly slosovány o hodnotné ceny. V pondělí 4. října vylosovala starostka Hana Potměšilová 10 šťastlivců, kteří budou kontaktováni pracovnicemi Turistického informačního centra. Těšit se mohou například na slevový poukaz cestovní kanceláře, vstupenky na kulturní akce ve městě nebo dárkové balíčky od levandulové farmy a Hustopečské mandlárny.

75698

Všem gratulujeme!

 

 

 

odebírejte přes RSS