Nejvýhodnější vstupné patří hustopečským - začal předprodej na Slavnosti mandloní a vína!

1. 2. 2022 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video

S přípravou Slavností mandloní a vína jedeme na plný plyn. Vstupenky za nejvýhodnější cenu, 100 korun, které jsou určené především pro místní, pořídíte v únoru přímo v turistickém informačním centru.


Slavnosti mandloní a vína ve své typické podobě už dvakrát stopnul covid. K letošnímu ročníku vzhlížíme s velkou nadějí a optimisticky věříme v jejich uskutečnění. Třídenní program je kompletní a nabídne mandlové speciality, mandlový jarmark, mandlové likéry, mandlové pivo, kapely různých žánrů a samozřejmě nepřijdete o otevřené sklepy místních vinařů a vycházky do mandloňových sadů.

Za celý marketingový tým pevně doufám, že Slavnosti mandloní a vína budou přínosem hlavně pro místní. Už je na Vás, milí Hustopečští, zda akci využijete k prodeji svých produktů, zboží a služeb, nebo zajdete na pěkný koncert, na mandlové speciality či dobré vínko. 

Událost Vám chceme co nejvíce zpřístupnit, a proto zejména pro místní budou k dispozici celý únor vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 korun. Koupíte je pouze v TIC Hustopeče. 

Online předprodej je nabídne za 150 korun, na místě zaplatíte 200 korun. Pro studenty a seniory platí stokorunové vstupné po celou dobu.

Program postupně zveřejňujeme na zvláštním webu www.slavnosti-mandloni.cz.

Jana Hrádková,
vedoucí marketingu

odebírejte přes RSS