Nevídaný úspěch prvního Jógobraní

7. 9. 2020 · 1 minuta čtení · 17 fotografí · 1 video
Téma Sport

Jógoví nadšenci si přišli na své. V sobotu se na sportovní hale konal první ročník jógového festivalu, který nesl příznačný název Jógobraní.


Na své si přišel každý, koho jóga třeba jen baví, od začátečníků až po pokročilé. Lekcí bylo opravdu dost a každá byla jiná a vedena jiným lektorem. „Měli jsme tu lektory z celé České republiky, můžu zmínit třeba nejznámější Zuzku Klingorovou, ta tu měla ranní lekci tantra hatha jógy, pak tady byla vinyasa, bude tady dance jóga, obličejová jóga, jivamukti jóga a spousty dalšího,“ vyjmenovává pořadatelka Aneta Pavliňáková.

Za celý den proběhlo dohromady devět lekcí, a to hned ve dvou sálech – malém a velkém. Všichni účastníci mohli mezi sály libovolně přecházet a vybrat si tak vždy takovou lekci, která je jejich srdci a pohybovým schopnostem milejší. Pokud chtěl někdo lekci vynechat, mohl odpočívat v chill-out zóně nebo si udělat radost koupí oblečení, náramků, vůní, difuzéru nebo i vína.

O hladu účastníci také nezůstali. „Přijela nám sem také paní kuchařka, která přivezla úžasný veganský oběd, takže měli účastnice a účastníci možnost využít obědovou pauzu tak, že se opravdu nají a doplní energii, kterou potřebují na odpoledne,“ usmívá se organizátorka.

Ačkoliv se jednalo o první ročník, akce měla nevídanou účast, proto se pořadatelka rozhodla nezahálet a už plánuje druhý ročník. Pokud všechno dopadne, tak jak má, proběhne další ročník Jógobraní 24. dubna 2021.
-slam-

odebírejte přes RSS