Omezení dopravy a uzavírky parkovišť v době konání a příprav Burčákových slavností

24. 9. 2019 · 1 minuta čtení
Téma Z města

Vážení občané, ve dnech 3. – 5. 10. se uskuteční v Hustopečích na Dukelském náměstí a v přilehlých ulicích pětadvacáté Burčákové slavnosti. Ty přinesou vyloučení provozu a určitá omezení pro obyvatele náměstí a jeho okolí i pro firmy, které zde podnikají.
Na příjezdových cestách na Dukelské náměstí budou instalovány historické vstupní brány, a to od pondělí 30. 9. v ulicích Mrštíkova a Smetanova, od úterý 1. 10. v ulici Husova a od středy 2. 10 u prodejny se zdravou výživou.
Od čtvrtku 3.10. od 8.00 hodin do pondělí 7.10. do 10.00 hodin bude uzavřené velké parkoviště na Dukelském náměstí a od pátku 4. 10. od 6.00 hodin do neděle 6. 10. do 18.00 hodin bude uzavřené parkoviště pod starou poštou. Od pátku 4.10. od 6.00 hodin do neděle 6. 10. do 6.00 hodin bude uzavřen vjezd na Dukelské náměstí od restaurace U Špagáta a od hasičů a budou rovněž uzavřeny ulice Mrštíkova, Smetanova a Husova.
V době programu Burčákových slavností bude vstup na Dukelské náměstí možný pouze s platnou vstupenkou.  Obyvatelé Dukelského náměstí, Mrštíkovy, Kosmákovy a Smetanovy ulice budou mít na náměstí vstup volný po předložení občanského průkazu. Pro pracovníky, kteří budou v provozovnách na Dukelském náměstí, mohou vedoucí prodejen vyřídit dopředu propustky na omezenou dobu v kanceláři v budově kina, Dukelské náměstí 15. Děkujeme Vám za pochopení a vstřícnost při organizaci letošních Burčákových slavnostech.
-hrad-
Omezení Burčákové slavnosti

Omezení mapa Burčákové slavnosti


  

 

odebírejte přes RSS