Pavučina přidává nové kroužky

14. 9. 2023 · 1 minuta čtení · 1 video
Pátého září bylo spuštěno přihlašování do kroužků Centra volného času Pavučina. Zájem rodičů byl opět obrovský, a to letos Pavučina přidala hned několik nových. 


Celkem je na Pavučině pro letošní rok v nabídce 72 kroužků. „Máme pár sportovních, ale většinou se jedná o kroužky kreativní či estetické. Poprvé letos zkoušíme kroužek Legohrátky, Velkého a Malého záchranáře, Hokusy pokusy, ale třeba i Jazýček, což je kroužek pro děti s problémy řeči pod vedením Michaely Strakové. Zvědaví jsme i na Jogínky, který už je zaplněný. Po letech jsme obnovili i kroužek Zábavného kreslení v knihovně, který bych doporučil starším dětem i s rodiči,“ prozradil ředitel Pavučiny Petr Fridrich.    

Pro letošní rok počítají kroužky na Pavučině celkem s osmi sty přihlášenými dětmi. „Počítáme, že kromě Pavučiny využijeme i další prostory, jako M-klub, školní tělocvičny, knihovnu. Máme hodně externích lektorů, takže proto i ta nabídka je pestřejší, za což jsme rádi,“ prohlásil Fridrich.

Nejen kroužky však ve školním roce žije Pavučina. Už nyní se těší na plánované akce pro veřejnost. „Tou nejbližší akcí je vítání podzimu na Křížovém kopci, které plánujeme na neděli 24. září. A o týden později máme malé překvapení pro milovníky našeho nového skateparku, ale podrobnosti teprve zveřejníme,“ tajnustkařil Fridrich a vyzval k návštěvě webových stránek Pavučiny, na kterých jsou informace nejen o plánovaných akcích, ale i o stavu a naplněnosti kroužků. -nov-

odebírejte přes RSS