Pavučina zahájila sezonu bruslení v Břeclavi

31. 10. 2022 · 1 minuta čtení · 5 fotografí · 1 video
Téma Sport
Letos poprvé a nezvykle brzy vyrazilo Centrum volného času Pavučina do Břeclavi, kde má do začátku března 2023 pravidelně rezervovanou ledovou plochu pro zájemce z Hustopečí i okolí. Zimním radovánkám na ledě neodolala v neděli 30. října asi padesátka malých i velkých bruslařů.

 

„Začali jsme letos o něco dříve, než v loňských letech, a to prostě proto, že tu měli volné termíny, čehož jsme rádi využili. Kdo má zájem, tak může brusle a přijet sem v době, kdy to máme rezervováno, což je zhruba každých čtrnáct dní v neděli od 14:30 do 15:30 hodin,“ pozval ke společným zimním radovánkám ředitel Pavučiny Petr Fridrich, který byl mile překvapen hojnou účastí prvního výjezdu.

Podmínkou je vlastní doprava a hlavně vlastní brusle. „Společný autobus nebyl příliš využívaný a v dnešní době zdražování nám to vycházelo hodně neekonomicky, takže proto. A brusle se tu opravdu půjčit nedají, ale dají se tu v určitých termínech brousit. Je dobré proklikat se webovými stránkami stadionu, kde se dá dohledat, kdy se tu brusle brousí,“ radí Fridrich.

Vítáni jsou i hokejisté - ledová plocha je rozdělena pro bruslaře a hokejisty. 

Ledová plocha v Břeclavi je pro zájemce rezervována až do 5. března příštího roku ve čtrnáctidenních intervalech. „Trochu jinak to máme na Silvestra, kdy je plocha rezervována od 10 do 11 hodin a zvažujeme na tento den i ten společný autobus. Veškeré informace najdete na webu Pavučiny,“ pozval Fridrich. -nov-

odebírejte přes RSS