Plesová sezóna začíná. V lednu se pobaví děti i dospělí

5. 1. 2016 · 1 minuta čtení · 4 fotografie
Je na čase oprášit oblek a večerní róbu, obout polobotky a lodičky, vzpomenout aspoň na základní taneční kroky a vyrazit za zábavou. Plesová sezóna je tu.
V sobotu 9. ledna 2016 ji zahájí Krojový ples. V sále společenského domu bude od 20.00 hodin vyhrávat dechová hudba Lácaranka a cimbálová muzika Primáš. Těšit se můžete i na předtančení v podobě Moravské besedy. Zve Hustopečská chasa.

V sobotu 16. ledna 2016 bude sál společenského domu patřit prvnímu Městskému bálu. Jeho podtitulem budou barvy města – červená a žlutá v tisíci odstínech. K tanci a poslechu bude hrát hudební skupina Kolorez a cimbálová muzika Primáš. Předtančení zajistí hustopečské děti i dospělí. Těšit se můžete na bohaté občerstvení, degustaci vín hustopečských a okolních vinařů nebo na tombolu. Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru Hustopeče.

V lednu se budou bavit i děti. V neděli 24.1.2016 pro ně římskokatolická farnost pořádá Dětský maškarní karneval. Začíná o půl třetí odpoledne ve farním sále pod kostelem. Tématem jsou Muzikanti a písničky.

Dětem bude patřit i neděle 31. ledna 2016. Ve společenském domě se bude konat Dětský krojový ples. Od půl třetí odpoledne tam bude vyhrávat dechová hudba Palavanka. Těšit se můžete i na předtančení v podobě Slovácké besedy nebo na vystoupení folklórního souboru Krajcárek.

-jal- 
odebírejte přes RSS