Podzimní prázdniny na Pavučině

28. 10. 2021 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video
Téma Kultura
Podzimní prázdniny mohly děti z Hustopečí strávit v Centru volného času Pavučina, kde si pro ně místní lektoři připravili halloweenské nocování plné výtvarných i dobrodružných aktivit.


ilap obyt jedna z vedoucíchDvacítka malých dobrodruhů se rozhodla strávit podzimní prázdniny v areálu Centra volného času Pavučina, kde pro ně lektoři připravili halloweenské nocování. „O akci byl velký zájem, měli jsme velký přetlak, spoustu náhradníků. Máme tu děti od šesti do dvanácti let a jsme tu tři dny a dvě noci,“ představila pobyt jedna z vedoucích Lenka Michálková. 

„Vyrábíme lapače snů a zombíky, hrajeme hry, chodíme na podzimní procházky k rybníkům i k rozhledně,“ popisuje náplň pobytových dnů další vedoucí Aneta Zatloukalová.

A nemůže chybět ani nepostradatelná stezka odvahy, která k táborům prostě patří. Obzvláště k těm halloweenským. „Děti budou procházet strašidelnými komnatami a pomocí mapy se budou muset tajemnou cestičkou dostat k pokladu,“ napověděla vedoucí Lenka, co děti asi tak čeká. 

Ve video reportáži se nám děti svěřily, co nebo koho by na stezce určitě nechtěly potkat.

Během tří dnů mohou děti sbírat bodíky v různých disciplínách a domů tak přinést nějaké ty odměny a diplomy. „Každý den jsou dané jisté úkoly, které jsou nějak oceňovány a v pátek ve čtyři odpoledne to vyhodnotíme a půjdeme domů,“ uzavírá vedoucí Aneta. -nov-

odebírejte přes RSS