Poslední letošní Listování vedl sám Lukáš Hejlík

21. 12. 2023 · 1 minuta čtení · 5 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Hustopečské kino naposled v tomto roce nabídlo pořad Listování Lukáše Hejlíka. Ve středu 20. prosince si diváci vyslechli nejzajímavější pasáže z knihy Co by můj syn měl vědět o světě, autora Fredrika Backmana.   


 Předvánoční čas máme povětšinou spojený spíše se zpíváním koled, přesto nebo možná právě proto si cestu do kinokavárny našly desítky diváků, kteří naslouchali historkám z úplně jiného soudku. „Tuto knihu hrajeme od roku 2018, kdy jsem ji namlouval i jako audioknihu a musím říct, že si mě okamžitě získala. Trochu jsem se v ní našel, stejně jako spousta čtenářů či diváků. A já si to dnes v Hustopečích užiju, protože sem jezdíme celkem pravidelně s našimi pořady a pokaždé je tu skvělá atmosféra. Dnes jsem tu já sám, takže si to vychutnám,“ smál se dobře naladěný Hejlík. 

Vtipné příběhy o výchově dětí si s sebou nesly i hlubší poselství, které se dotklo i samotného Hejlíka. „Je tam jedna taková moc krásná věta, kdy otec říká tomu svému synkovi: Hele, já vím, že jsem udělal spoustu chyb, ale musíš vědět, že tě mám rád a že jsem na tom rodičovským hřišti nechal úplně všechno,“ cituje Hejlík. -nov-

odebírejte přes RSS