Poznejte Hustopečsko ze sedla kola. Krajem André startuje v sobotu 22. června

13. 6. 2019 · 1 minuta čtení · 24 fotografí

Čtrnáctý ročník cyklistického putování Krajem André odstartuje v sobotu 22. června v 9 hodin dopoledne z areálu hustopečského autokempu Formanka. Trasa povede po zpevněných i polních cestách napříč devíti obcemi hustopečského regionu, které nabídnou krásnou přírodu i krajové speciality. Účastníky čekají rovinky mezi vinohrady, ale i strmější kopce s o to nádhernějšími výhledy.
Start i cíl cesty jsou v Hustopečích, okruh má přes 40 kilometrů a zahrnuje po Hustopečích dále Starovičky, Velké Pavlovice, Vrbici, Kobylí, Bořetice Němčičky, Horní Bojanovice a Kurdějov. Na začátku trasy dostanou cyklisté soutěžní průkazy, do kterých sesbírají na stanovištích razítka. Podmínkou pro zařazení do slosování na hustopečské Formance, které bude v 18 hodin, je odevzdání průkazu s minimálně sedmi razítky.
A jaké jsou ceny? Celkem je jich devět a toto číslo symbolizuje počet obcí zapojených do cyklo putování.  První tři nabídnou peněžní poukázky v rozmezí od jednoho do tří tisíců korun na nákup sportovních potřeb v místním obchodě, dalších šest obsahuje láhve vína a propagační předměty.
Startovné bude k dispozici během celého sobotního dopoledne v Hustopečích na Formance, stojí 100 korun a zahrnuje skleničku se závěsnou taštičkou, razítkovací průkaz a informace o jednotlivých zastávkách. A na co se můžete těšit? Podívejte se v naší fotogalerii.
-hrad-

odebírejte přes RSS