Přednáška knihovny představila učení Feng shui

18. 1. 2024 · 1 minuta čtení · 10 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Přes 20 let se věnuje lektorka Iva Matyášová učení Feng shui. O své znalosti se podělila s posluchači na přednášce v místní knihovně.


Ve čtvrtek 18. ledna se do místní knihovny vydala dvacítka posluchačů na další ze zajímavých přednášek. Tentokrát posluchači zjistili více o tradičním učení Feng shui, s nímž je do Hustopečí přijela seznámit lektorka Iva Matyášová. „Je to metoda, která se zabývá harmonizací prostoru a člověka. Je stará tisíce let a u nás se používá odpradávna, akorát dnešní moderní doba některé věci opomíjí a pak dochází ke zdravotním a psychickým potížím. Vím, jaké změny pomocí barev, tvarů a materiálů můžeme v našich životech změnit k našemu štěstí, harmonii, vitalitě, vztahům, hojnosti a celkovému pocitu spokojenosti,“ seznamuje nás s tradičním učením Matyášová.

Matyášová přednáší přes 20 let, v Hustopečích zažila svou premiéru. „Dneska jsem v Hustopečích poprvé a připravila jsem si pro posluchače univerzální přednášku Fen shui Cesta k úspěchu a harmonii, kde se posluchači dozví o tom, co je Feng shui je, odkud pochází, jak se k nám dostalo a čeho všeho se dotýká,“ shrnuje lektorka.

Z přednášky si posluchači odnášeli vědomosti, jak prastará východní filozofie pomůže vytvořit z jejich domova místo klidu a štěstí.

-otah-

odebírejte přes RSS