Přijďte vybrat nej... punč a společně rozsvítit vánoční strom

21. 11. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 1 video
Téma Kultura

Advent se nezadržitelně blíží a spolu s ním i doba, kdy celý svět rozsvěcuje své vánoční stromy. A kdy rozsvítíme ten náš na Dukelském náměstí? Přijďte v sobotu 2. prosince na Adventní punčování! Od 12.00 hodin na vás čeká oblíbená degustační soutěž o nej... punč. Můžete se těšit na punč Ledového království, punč sedláků z Valkýry, Amande punč, punč Hustopečské chasy, punč od všech svatých a zdravý punč. Rozhodnout o vítězi pomůžete svými hlasy. 

Maličkost pro potěšení si můžete koupit přímo na náměstí, kde bude řemeslný jarmark, nebo v galerii domu U Synků na prodejním bazaru s výstavou vánočních aranžmá.
Děti se můžou těšit, kromě nealko punče, na dílničky v jídelně kostela sv. Václava, jízdu na ponících, krmení zvířátek a Vánoční pohádku divadla Kejkle. Interiéry kostela si během odpoledne může prohlédnout každý zájemce.
Vánoční atmosféru naladí i kapela Větry z jihu, která zahraje rockové koledy. V 16.45 hodin se za přítomnosti živého betlému rozzáří hustopečský vánoční strom. Nenechejte si ujít možnost zazpívat si vánoční koledy a společně odstartovat advent v Hustopečích. 

-ves-

22072

odebírejte přes RSS