První předpremiéra v Kině slavila úspěch

23. 8. 2019 · 2 minuty čtení · 5 fotografí · 1 video

V novém hustopečském kině mohli diváci od jara shlédnout řadu filmů v premiérovém čase. Na konci prázdnin pro ně připravili dokonce exkluzivní předpremiéru české letní komedie Přes prsty.



 „Využili jsme nabídky distributora tohoto filmu, protože jsme v novém kině nic takového neměli a byla to nová příležitost, tak jsme se toho chopili,“ uvedla produkční Martina Ondrová. Předpremiéru zažila poprvé i řada příchozích. Už předprodej naznačil, že bude o film zájem. Na první promítání ve středu 21. srpna se předem prodalo zhruba tři čtvrtiny sálu, nakonec bylo téměř vyprodáno. Mnohé nalákali oblíbení herci. „ Jirka Langmajer je skvělej, Petra Hřebíčková je taky bezvadná,“ neskrývala nadšení jedna z divaček. Druhou hlavní ženskou roli ve filmu ztvárnila Denisa Nesvačilová, která se hustopečskému publiku představila nedávno naživo v rámci letního divadelního festivalu na nádvoří domu U Synků.

Kromě čistě filmového zážitku mohli návštěvníci zapojit také další smysly a večer si užít i jinak. „Udělali jsme několik soutěží na facebooku, domluvili jsme se s kinokavárnou a udělali jsme ochutnávku zdravých pomazánek,“ vysvětlila Ondrová. „Nachystali jsme degustaci hráškové pomazánky s mátou, řepného hummusu a poslední byla tofu sýr s česnekem. Tyto pomazánky tady připravujeme čerstvě, dáváme je do našich sendvičů, tak jsme si říkali, že by bylo hezké, kdyby je návštěvníci kina měli možnost zdarma ochutnat,“ popsala nabídku provozovatelka kinokavárny Alena Wetterová. K filmu s tematikou beach volejbalu se skvěle hodila speciální nabídka míchaných drinků. U dam suverénně zvítězil růžový jin s melounem a jahodami.

Diváci odcházeli z filmu, který je režisérským debutem úspěšného scénáristy Petra Kolečka, spokojení. „Taková dobrá letní komedie, je to fakt ze života, bych řekla,“ zhodnotila film jedna z divaček. Premiéra tohoto filmu je až 29. srpna, ale my jsme mohli promítat už 10 dní předtím, takže Hustopečáci a lidé z okolí mohou přijít a ten film vidět předtím, než se bude promítat v ostatních kinech. Přepremiérou celé promítání nekončí, budeme promítat i v premiérovém víkendu, a pokud bude zájem, budeme představení nasazovat i dál.


-kam-

 

odebírejte přes RSS