Rally mezi vinohrady se pojede až za rok

14. 4. 2020 · 1 minuta čtení · 1 video
Téma Sport

Další ikonická akce Hustopečí, které je město hrdým partnerem padla za oběť koronaviru. Agrotec Petronas rally 2020 se letos nepojede.

„I když jsou přípravy na 16. ročník AGROTEC PETRONAS Rally 2020 v plném běhu a celý organizační tým pečlivě pracuje na organizaci a zajištění, musím vzhledem k současné situaci v rámci opatření k zamezení šíření koronaviru oznámit, že letošní ročník v termínu  19.-20. června 2020 neuspořádáme“ uvedl na webových stránkách rally předseda organizačního výboru Martin Rada.

Důvody jsou pochopitelné. „Nutí nás k tomu nejasná situace okolo možnosti uvolnění uspořádání sportovních podniků s účastí diváků do konce června, ale i situace v zúčastněných obcích a městech, zainteresovaných úřadech a v neposlední řadě u našich partnerů a sponzorů,“ vysvětluje Rada.

Posunutí termínu Rada vyloučil, přestože přípravy letošního ročníku byly již v závěrečné fázi. „Vzhledem k současné situaci jsme však přípravy přerušili a rozhodli nabídnout pomoc našeho AGROTEC Autoklubu v AČR obcím, městům a partnerům, kteří s námi dlouhodobě spolupracují a podporují organizaci rally v našem regionu,“ dodal Rada.

Spolu s pořadateli se tedy budeme těšit na další ročník rally mezi vinohrady a obrazem si připomeneme alespoň tu loňskou:odebírejte přes RSS