Rozhodněte punčovou bitvu a přijďte si zazpívat koledy

28. 11. 2018 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 1 video

O víkendu startuje advent a to v Hustopečích znamená jen jediné - v sobotu 1. prosince se na Dukelském náměstí strhne bitva o nejlepší punč, která vyvrcholí rozsvěcením vánočního stromu. Od 13.00 hodin začíná program vystoupením country kapely Sedlo a pokračuje zábavou pro děti a vystoupením dětských souborů. Mimo to se můžete těšit na punče těchto týmů: Vikingský punč, punč z Ledového království, punč sedláků z Valkýry, punč Hustopečské chasy, punč z Turhandlí a Zdravý punč. Připraveny budou v  alkoholické i nealkoholické verzi. Svým ochutnáváním a hlavně hlasováním rozhodnete bitvu o nej...punč.  


Kromě punčových stánků na vás bude na náměstí čekat i řemeslný jarmark a ve spodním traktu domu U Synků pořádá Muzejní spolek Vánoční muzejní bazar. Pro děti budou připraveny vánoční dílničky v sále pod kostelem sv. Václava, jízda na ponících nebo krmení zvířátek. V době od 13.00 do 16.00 se nabízí příležitost prohlédnout si interiéry kostela  sv. Václava.
V 17.00 hodin se za přítomnosti živého betléma rozzáří hustopečský vánoční strom. 
Nenechejte si ujít možnost ochutnat výborný punč, zazpívat si vánoční koledy a společně odstartovat advent v Hustopečích. 

-ves-

35864

odebírejte přes RSS