Rozhodující utkání o postup Agrotec Hustopeče – Nový Jičín se hraje v neděli v Hustopečích

11. 4. 2017 · 1 minuta čtení
Téma Sport

K prvnímu utkání finále play-off 2. ligy stolního tenisu jsme jeli do Nového Jičína, jehož tým vyhrál dlouhodobou mistrovskou část 2. ligy. Plná herna diváků očekávala vítězství domácích, ale my jsme jim připravili kruté vystřízlivění.
Od samého začátku utkání jsme šli tvrdě a nekompromisně za svým cílem toto utkání vyhrát. Domácí jsme zaskočili naprosto precizním výkonem všech našich hráčů a připravili jsme jim naprosté překvapení, když jsme zvítězili v poměru 9:1.
Všichni naši hráči se plně soustředili na svůj herní projev, byli naprosto ukáznění, plnili taktické pokyny, které jsme si řekli a nedali soupeři v podstatě žádnou šanci. Celá herna byla zaskočena tímto debaklem, který jsme domácím uštědřili.
V našem týmu zaslouží velikou pochvalu celá sestava Schwarzer, Hoferik, Janoušek, Mesaroš i náhradník Pavel Hort, který neustále povzbuzoval a poskytoval hráčům plný servis. Nicméně nesmíme podlehnout euforii, k postupu do první ligy musíme ještě vyhrát jedno utkání. Příležitost k tomu budeme mít již tuto neděli 16. dubna, kdy se v 10:00 hodin v naší herně v Hustopečích bude konat druhé utkání finále play-off Agrotec Hustopeče - Nový Jičín. Přijďte všichni povzbudit naše hráče.   

(Text a FOTO: Jan Matlach, předseda TJ Agrotec)

odebírejte přes RSS