Skvělý víkend stolních tenistů – pět utkání – pět výher

14. 3. 2017 · 1 minuta čtení · 3 fotografie
Téma Sport

Nejlepší víkend v dosavadním průběhu mistrovské sezóny mají za sebou stolní tenisté TJ Agrotec Hustopeče. Tři družstva hrála během víkendu pět mistrovských utkání a ve všech dokázala zvítězit. Ve druhé lize A družstvo hostovalo na stolech v Kopřivnici, kde zvítězilo 10:7. Nejlepším hráčem byl Schwarzer, který vyhrál všechny svoje zápasy. Velmi dobře ho doplnili Hoferik a Mesaroš každý dvěma vítězstvími. Jedním bodem přispěl i Filip Růžička. V druhém utkání smetli hustopečští celek Frýdlantu v poměru 10:0, když všichni hráči svoje zápasy vyhráli. Nastoupili jsme v sestavě Schwarzer, Mesaroš, Hort a Růžička. Tato dvě vítězství nás posunula na třetí příčku tabulky a to zda postoupíme do play-off se rozhodne v posledním dvojkole.
B družstvo v krajské soutěži zvítězilo na silným celkem Komořan, který je na druhém místě, v poměru 10:8 a poté porazilo i celek SKST Hodonín E v poměru 10:5. Nejlepšími hráči v obou utkáních byli Studýnka, Melichar, Šafařík, Blažek a Šlancar.
C družstvo pak v okresním přeboru porazilo celek Lanžhotu v poměru 13:5, nejlepším hráčem byl Horák, který vyhrál všechny zápasy, třemi body přispěli Hušek a Šafaříková.   

Jan Matlach, předseda TJ Agrotec 

14500

14501

14502

odebírejte přes RSS