Slunovrat se blíží a vinaři ladí formu na letošní souboj!

18. 5. 2022 · 1 minuta čtení · 7 fotografí

Hustopečští vinaři mají v těchto dnech plné ruce práce s lahvováním vín, ovšem už teď se připravují na svoji srdcovou akci, která si získala přízeň místních i přespolních...

Letošní ročník Hustopečského slunovratu připadne na pátek 24. června a nabídne otevřené sklepy místních vinařů v ulicích Vinařská a Na Hradbách. V 18 hodin se na plácku u pálenice stanete svědky souboje vinařů z obou uliček, ve kterém se utkají při (ne)typicky vinařských disciplínách o cennou trofej slunovratu. Ta je od loňského roku v držení vinařů z Turhandlí a vinaři z Krajcperku ji určitě budou chtít získat zpět!

LETÁČEK ZDE

Do sklepů však můžete zamířit již od 17.00 hodin a můžete se těšit na živou hudbu, pomazánky s devatero bylinami a magický oheň pro přípravu špekáčků. Ty budou k dostání za drobný příspěvek do kasičky. 

Vstup na akci je zdarma, avšak pokud budete chtít prochutnat víno našich vinařů, budete mít možnost zakoupit si degustační sadu za 100 Kč, která obsahuje skleničku na víno s propiskou a brožurkou. Pojďte si společně s námi užít jednu z nejkouzelnějších nocí v roce.

-hr-

odebírejte přes RSS