Slunovrat uzavře ulice Vinařská a Na Hradbách

24. 6. 2021 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Z města

Upozorňujeme obyvatele i návštěvníky Hustopečí na uzávěrku místních komunikací v ulicích Na Hradbách a Vinařská v Hustopečích z důvodu konání kulturní akce Slunovrat s vínem. 

Uzavírky proběhnou ve dnech:

  • pátek 25.06.2021 v době od 17:00 hod. do 24:00 hod.
  • sobota 26.06.2021 v době od 14:00 hod. do 24:00 hod.

Záchytná parkoviště pro návštěvníky akce jsou na ulicích Bratislavská a Vinařská.

Cyklisté vracející se z Krajem André mohou svá kola zanechat v cykloboxech u železniční stanice na Vinařské, případně ve stojanech na náměstíčku na Vinařské.

70811

Slunovrat s vínem se uskuteční 25. až 26. června a láká na otevřené sklepy v ulicích Vinařská i Na Hradbách a recesistické souboje vinařů. V pátek otevřené sklepy startují v 18.00 hodin, v sobotu vás pak vinaři ve svých sklepech přivítají od 14.00 hodin a v 16.00 hodin se utkají na náměstíčku Vinařské ulice. Vítězná ulice si odnese kovanou plastiku hroznů, kterou se bude pyšnit po dobu jednoho roku. V podvečerních hodinách ke sklence vína zahraje harmonikář.

Otevřenými sklepy víkendový program v Hustopečích rozhodně nekončí. V sobotu 26. června odstartují z náměstíčka Vinařské ulice milovníci cyklistiky v rámci Expedice Krajem André. Trasa povede přes devět obcí hustopečského regionu a nabídne krajové speciality, zajímavosti jednotlivých vesnic, překrásnou přírodu s výhledy, rovinky, ale i strmější stoupání. Krajem André odstartuje hromadně v sobotu v 9.00 hodin a startovací průkazy budou k dispozici v Hustopečích po celé dopoledne. Navečer se v cílové stanici, kterou je opět náměstíčko na Vinařské, můžete těšit na hudební program.

odebírejte přes RSS