Sousedský piknik letos korunuje soutěž ve vaření guláše

3. 5. 2023 · 2 minuty čtení · 17 fotografí

Představte si, jak se spojí celé naše sousedství za účelem zábavy, sdílení a pomoci druhým. A to vše při něčem tak jednoduchém, jako je piknik! Přijďte na 2. ročník Sousedského pikniku, kde se potkáte s těmi nejbližšími a užijete si společně nezapomenutelnou sobotu plnou vzrušení! 

Sousedský piknik nabídne hned několik atrakcí pro každého. Těšit se můžete na: 

  • Týmovou soutěž ve vaření guláše, kdy bude moci 5 týmů soupeřit o prestižní putovní trofej Kotlík mlsného kocoura. Propozice ZDE.

  • Charitativní trenýrkový běh: Pomáháme během! Vzbuďte svého vnitřního sportovce a pomozte podpořit projekt Záchranné sítě Oblastní charity Břeclav a koupi interaktivní tabule do místní Praktické základní školy! Zápis startujících proběhne od 16 hodin, samotný strat běhu bude v 17 hodin. Startovné je minimálně 500 Kč, povinný dres pro muže jsou pouze trenýrky, pro ženy trenýrky a sportovní podprsenka. Délka okruhu bude maximálně 1 km a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Odměnou běžcům bude dobrý pocit a upomínkové předměty.

  • Charitní dílničky. Protože část výtěžku charitativního běhu bude věnován Oblastní charitě Břeclav, přijedou na piknik zástupci Charity, kteří si připraví zážitková stanoviště pro celé rodiny a zodpoví všechny dotazy na podporovaný projekt.

  • A co ještě? Hustí Hudebníci, discgolf a zábava pro děti, táborák, špekáčky, pivo, víno, limo.

  • Společný piknikový stůl: Přinesete svou oblíbenou specialitu a podělte se o svůj recept s ostatními. 

 

Jen si to představte – slunce svítí, lidé se smějí, vůně guláše se šíří vzduchem a vy jste uprostřed této idyly. Během charitativního trenýrkového běhu pomáháte těm, kteří to potřebují, a večer si užíváte táborák s dobrým jídlem a pitím. Toto je přesně ten druh akce, kterou byste nechtěli zmeškat! 

Nečekejte ani minutu déle! Už dnes si zapište do kalendáře sobotu 10. 6. od 15:00 hodin a připravte se na nezapomenutelný Sousedský piknik. Přijďte ochutnat, popovídat si se sousedy a zároveň se podělit o svůj recept.

Nezapomeňte přinést vlastní skleničky, hrníčky a kelímky – snažíme se snižovat množství odpadu. Těšíme se na vás na 2. ročníku Sousedského pikniku!

odebírejte přes RSS