Soutěžte o vstupenky na komorní představení Dva

17. 7. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Kultura

Ve středu 18. července se koná čtvrté představení letního divadelního festivalu Pod širým nebem. Komorní tragikomedie Dva ukáže, co všechno se může stát za jeden jediný večer v obyčejné hospodě. Ve hře vystupuje mnoho postav včetně ústřední dvojice majitelů hospody, všechny jsou hrány dvěma herci divadelního souboru souboru Amadis Brno. 

Nyní máte možnost vyhrát dvakrát dvě vstupenky na představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Kolik postav ve hře vystupuje?  

Své odpovědi zasílejte na e-mail: vesela@hustopece.cz do středy 18. července do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce. Každý z nich získá dvě vstupenky zdarma.

Během představení bude možnost ochutnat vína z Vinařství U Harmáčků. Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání na místě, v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. Cena vstupného je 150 Kč (v ceně vstupenky je sklenička vína). Začátek představení je ve 20.30 hodin, nedělní pohádka začíná v 18.00 hodin. Hraje se za každého počasí.

Správné odpovědi z minulé soutěže zní: (Žena, která uvařila svého manžela) Láska prochází žaludkem a (Hrnečku vař) Karel Jaromír Erben.  

-ves-, FOTO: www.amadis.cz

odebírejte přes RSS