Soutěžte o vstupenky na představení Edith Piaf - Milovat k smrti

11. 7. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Kultura

Letní divadelní festival Pod širým nebem se blíží. Druhé představení s názvem Edith Piaf - Milovat k smrti bude ke zhlédnutí na nádvoří domu U Synků už v pátek 14. července. Příběh mapuje život slavné francouzské šansoniérky Edith Piaf, o které je známo, že vždy dělala všechno naplno a celým srdcem. Nestárnoucí písně zazní v podání zpěvačky a herečky Světlany Nálepkové v nových komorních aranžmá pianisty a skladatele Jiřího Toufara, s přebásněnými texty od Jiřího Dědečka. Ve hře dále účinkují Ondřej Kavan a Martin Sochor.

Teď máte možnost vyhrát třikrát dvě vstupenky na představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Která známá francouzská herečka ztvárnila Edit Piaf ve stejnojmenném snímku z roku 2007?  

Své odpovědi zasílejte na e-mail: vesela@hustopece.cz do středy 12. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce. Každý z nich získá dvě vstupenky zdarma.
Po představení bude hrát cimbálová muzika Šmytec a bude se konat ochutnávka vín z vinařství Harmáčkovi. 
Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. Cena vstupného je 350 Kč. V ceně vstupenky je sklenička vína. Začátek představení je ve 20.30 hodin a hraje se za každého počasí.

-ves-, FOTO: www.svetlananalepkova.cz

18603

odebírejte přes RSS