Soutěžte o vstupenky na představení Královny

9. 7. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Kultura

Ve středu 11. července startuje letní divadelní festival Pod širým nebem. Na pódiu umístěném na nádvoří renesančního domu U Synků vystoupí divadelníci ze souboru Smotaná hadice Křenovice. Můžete se těšit na úsměvnou tragikomedii Královny, ve které se rozehrají osudy tří generací žen, jejich problémů, lásek a hledání místa v životě.

Nyní máte možnost vyhrát dvakrát dvě vstupenky na představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Kde se spolu tři ženy setkají?

Své odpovědi zasílejte na e-mail: vesela@hustopece.cz do středy 11. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce. Každý z nich získá dvě vstupenky zdarma.

Během představení bude možnost ochutnat vína z vinařství První vinařská s. r. o.
Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání na místě, v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket.
Cena vstupného je 150 Kč. V ceně vstupenky je sklenička vína. Začátek představení je ve 20.30 hodin a hraje se za každého počasí.

-ves-, FOTO: smotanahadice.cz


odebírejte přes RSS